Aktualności

Aktualności Jeleniewski

Nowa odsłona strony internetowej

Wraz z końcem roku Firma Jeleniewski kończy prace nad nowym wizerunkiem. Przedstawiamy Państwu zupełnie nową odsłonę naszej strony internetowej. Obecnie na stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o Firmie Jeleniewski, o tym, czym się zajmujemy, ale także od wachlarzu świadczonych usług i dostępnego asortymentu. Pojawiły się zaktualizowane informacje, także dane kontaktowe. Zapraszamy do śledzenia kolejnych zmian.

Farby Tikkurila

Z początkiem grudnia Firma Jeleniewski poszerzyła swój asortyment o farby renomowanej marki Tikkurila. Obecnie w hurtowni przy ul. Gajdy 1 dostępne są między innymi farby do ścian i sufitów, produkty do metalu i drewna, farby elewacyjne i do dachów. Dysponujemy również mieszalnikiem farb, który pozwoli Państwu dobrać idealny odcień wybranego produktu.

Nowy wizerunek

W tym roku Firma Jeleniewski zmienia swój wizerunek. Sukcesywnie wprowadzamy ulepszenia i zmiany. Rozpoczęliśmy od zmiany logo. Poprzednie towarzyszyło Firmie od 2004 roku. Nowe logo jest prostsze, bardziej nowoczesne. Wkrótce znajdą je Państwo w szyldzie przy siedzibie Firmy ale również na naszych materiałach i w mediach społecznościowych.

JELENIEWSKI W LICZBACH
0
LAT NA RYNKU
0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0
KRAJÓW, W KTÓRYCH DZIAŁAMY
0
ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW
NASZA OFERTA
FERMY DROBIU

FERMY DROBIU

Kompleksowe wyposażanie ferm drobiarskich
TECHNIKA SANITARNA

TECHNIKA SANITARNA

Lokalny lider instalacji sanitarnych
TECHNIKA GRZEWCZA

TECHNIKA GRZEWCZA

Sprzedaż kompletnych systemów grzewczych
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Wykorzystywanie energii odnawialnej
KONTAKT Z NAMI
56 49 410 85
DOŁĄCZ DO NAS

Szybki kontakt